برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید و آیفون
  • ایده و اپلیکیشن

    ما کمک میکنیم ایده هاتون رو عملی کنید با ما تماس بگیرید

  • مشاوره اپلیکیشن نویسی

    قبل از سفارش پروژه اپلیکیشن ما به شما مشاوره میدیم

  • شماره تماس ما

    021-28422517

برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید و آیفون

برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید و آیفون

 

طراحی و تولید اپلیکیشن های تحت وب ( WebApp ) و Native به زبان Java / NodeJs

پایاسایت اپلیکیشن تحت وب را با بهترین کیفیت ممکنه طراحی و اجرا میکند , همچنین وب اپلیکیشن آفلاین نیز طراحی میگردد.

دسته بندی اپلیکیشن گوشی های هوشمند :

در کل اپلیکیشن ها به دو نوع آنلاین و آفلاین دسته بندی میشوند در نوع آنلاین اطلاعات اپلیکیشن  از سمت سرور گرفته شده و در اپلیکیشن به نمایش در می آید برای نمونه اپلیکیشن دیوار جز این دسته از اپلیکیشن ها است . نوع دیگر اپلیکیشن آفلاین میباشد این اپلیکیشن ها داده های خود را در یک دیتا بیس داخل خود گوشی ذخیره دارند انواع بازی ها و کتابچه های آموزش که در سایت های کافه بازار به وفور دیده میشود از این نوع هستند .

 

اپلیکیشن آنلاین یا آفلاین کدام بهتر هست ؟

بیشتر اپلیکیشن آنلاین طرفدار داره به لحاظ اینکه خیلی از کسب کارهای آنلاین نیاز دارد تا از  یک جریان کاری یک عملیاتی که در اپلیکیشن پیاده سازی شده استفاده کنند برای مثال یک خرید یا یک آگهی را کاربر خرید یا ارسال کند که نیازمند اپلیکیشن آنلاین هست .

 

سیستم عامل و اپلیکیشن سازی :

در حال حاضر 3 نوع سیستم عامل در گوشی های هوشمند به وفور دیده میشود به ترتیب اندروید شرکت گوگل , IOS شرکت اپل و ویندوز شرکت مایکروسافت جز پر کاربر ترین سیستم های عامل هستند . شرکت پایا سایت در هر 3 پلت فرم ویندوز , اندروید و آی او اس توانایی تولید طراحی و تولید اپلیکیشن را داراست .

 

زبان برنامه نویسی اپلیکیشن :

زبان برنامه نویسی اپلیکیشن بسته به نوع سیستم عامل گوشی متفاوت میباشد , برای اندروید از جاوا , آیفون از ایکس کد و برای ویندوز از دلفی یا نود جی اس استفاده میشود هر چند زبان های دیگری نیز مثل کاتلین برای اندروید و سویفت برای آیفون , سی شارپ برای ویندوز و سایر زبان ها موجود هست .

 

اپلیکیشن نویسی , اپلیکیشن سازی بدون برنامه نویسی آیا امکان دارد ؟

بله , خیلی از شرکت های پیشرو در زمینه اپ سازی وب سایت های راه اندازی کرده اند که شما با صرف وقت بدون نیاز به دانش برنامه نویسی اپلیکیشن مورد دلخواه خودتون رو طراحی کنید , البته این خدمات هزینه است و معمولا خروجی کار , چندان با کیفیت نیست چون طراحی اپلیکیشن بدون کد نویسی نیازمند مهارت بسیار زیاد و صرف ساعتها وقت میباشد .

 

هزینه ریالی طراحی اپلیکیشن چقدر هست ؟

بسته به پیچیدگی و طراحی پروژه ها , اپلیکیشن نویسی قیمت های متفاوتی دارد , برنامه نویسی اپلیکیشن معمولا کار پیچیده و زمانبری هست , دارای مبادله اطلاعات از سرور میباشد و امنیت مولفه اصلی برنامه نویسی اپلیکیشن هست بدین جهت قیمت ها خیلی بیشتر از طراحی سایت میباشد هرچند یک اپلیکیشن ساده را میتوان با یک بودجه مناسب راه اندازی کرد .

هزینه زمانی طراحی اپلیکیشن چقدر هست ؟

طراحی و تولید اپلیکیشن زمانبر هست و معمولا از 1 ماه تا بیش از 1 سال زمان برای طراحی اپلیکیشن  نیاز هست هزچند به دلیل رشد روزافزون افزونه ها و کتابخانه های از قبل برنامه نویسی شده سرعت تولید اپلیکیشن  به شدت بالا رفته است .

 

آیا اپلیکیشن به وب سایت نیاز دارد ؟

تقریبا بله , پاسخ بله بدین معنا نمی باشد که حتما یک سایت در بکگراند اپلیکیشن حضور داشته باشد ولی معمولا برای رصد کاربران و مشاهده داده ها مثلا خرید های که کاربر انجام داده نیازمند یک وب سایت یا حداقل یک کنترل پنل برای کنترل داده اپلیکیشن  نیاز هست .