طراحی وب سایت رایگان , طراحی وب سایت حرفه ای

امروزه داشتن وب سایت (web site) برای شرکت ها ، سازمان ها و موسسات یک نیاز نیست بلکه ضرورت است . در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزارهای ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت و تولید و نشر اطلاعات در کوتاهترین زمان از مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می باشد. این ویژگی دریک وب سایت حرفه ای که تمامی استانداردهای طراحی سایت (W3c) و بهینه سازی وب (SEO) را رعایت کرده بیشتر نمود پیدا می کند و این امر باعث شده تا در بین سایت ها رقابتی در جهت بهتر دیده شدن صورت بپذیرد. این دیده شده و جذب مخاطب و یا به اصطلاح ایجاد ترافیک سایت مستلزم یک تیم طراحی سایت حرفه ای و خبره بوده تا دانش طراحی وب سایت و بهینه سازی وب را بداند تا در هنگام طراحی ، سایتی حرفه ای ؛ کاربرپسند و استاندارد را تولید نماید.

تیم طراحی وب ، پایا سایت یکی از قوی ترین تیمهای طراحی وب سایت حال حاضر ایران فعالیت خود را در طراحی وب سایت هنری، طراحی وب سایت مذهبی، طراحی وب سایت تجاری، طراحی وب سایت بازرگانی، طراحی وب سایت فنی، طراحی وب سایت فروش، طراحی وب سایت بازاریابی، ، طراحی وب سایت تولید، طراحی وب سایت معماری، طراحی وب سایت بازیهای کامپیوتری در سراسر ایران با سابقه ای درخشان آغاز نمود.

طراحی وب سایت در مشهد، طراحی وب سایت در تهران، طراحی وب سایت در اهواز، طراحی وب سایت در بوشهر، طراحی وب سایت در کرج، طراحی وب سایت در گیلان، طراحی وب سایت در مازندران، طراحی وب سایت در ارومیه، طراحی وب سایت در تبریز، طراحی وب سایت در زنجان، طراحی وب سایت در اردبیل، طراحی وب سایت در سمنان، طراحی وب سایت درکرمان، طراحی وب سایت در کرمانشاه، طراحی وب سایت در سنندج، طراحی وب سایت در بروجرد، طراحی وب سایت در بجنورد، طراحی وب سایت در بیرجند، طراحی وب سایت در زاهدان، طراحی وب سایت در اصفهان، طراحی وب سایت در قزوین، طراحی وب سایت در قم جزیی از افتخارات تیم طراحی سایت پایا سایت می باشد.

طراحی وب سایت شرکت ایران خودرو

طراحی وب سایت شرکت سایپا

طراحی وب سایت شرکت پارس خودرو

طراحی وب سایت شرکت مپنا

طراحی وب سایت شرکت بهمن خودرو

طراحی وب سایت شرکت کرمان خودرو

طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری غدیر

طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری بیمه

طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری فارس خوزستان

طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری بیمه ملت

طراحی وب سایت شرکت سرمایه گذاری امید

بخشی از افتخارات شرکت ما می باشد.
دلایل استفاده از طراحی سایت

 

روال طراحی سایت
گام اول : جمع آوری اطلاعات و بررسی نیاز مشتری

گام اول در روال طراحی وب سایت دریافت اطلاعات و ایده مشتری می باشد . ایده ای که مشتری در ذهن پرورانده تا بتواند از طریق بستری به نام سایت به ان برسد. این گام مهمترین مرحله در موفقیت مشتری در کسب و کار خود می باشد زیرا پایه و اساس سایت از همین لطلاعات ساخته خواهد شد.
گام دوم : ارایه مشاوره و پیشنهاد فنی رایگان به پیشرو

گام دوم مشاوره رایگان متخصصیت وب و طراحی سایت شرکت به پیشرو می باشد. متخصصین ما با آنالیز اطلاعات دریافتی مشتری و در نظر گرفتن مخاطبین آن نقشه سایت را کشیده و ارایه می دهد . این گام مستلزم تجربه تیم آنالیز بوده که تیم تحلیل گر و آنالیز پیشرو در این امر پیشرو و پیشتاز می باشد.
گام سوم : طراحی پوسته و رابط گرافیکی سایت (طراحی وب سایت گرافیکی)

گام سوم و گامی که می تواند ترافیک سایت را تامین و تضمین کند رابط گرافیکی یا همان ظاهر سایت می باشد. این فرآیند با در نظرگرفتن موضوعات مرتبط با روانشناسی رنگها ، روانشناسی جنسیت ها ، توازن اجزای سایت و بهینه سازی وب سایت به مشتری ارائه می گردد.
گام چهارم : پیاده سازی و توسعه

Document مشتری که حاصل جمع بندی سه گام قبل می باشد تحویل تیم فنی و برنامه نویسی داده می شود. این تیم با زمانبندی اعلام شده پروژه را آماده و تحویل واحد تست می دهند.
گام پنجم : تست و تحویل (راه اندازی وب سایت)
سایت طراحی شده از تیم فنی به تیم تست رفته و بعد از تست آن تحویل مشتری داده شده و راه اندازی می شود.

گام ششم : نگهداری و بهینه سازی

بعد از راه اندازی سایت نوبت به معرفی آن به کاربران و مخاطبان می باشد . فرآیند معرفی که شامل یک سری از تکنیک های سئو از قبیل : ثبت نام در موتورهای جستجوگر ، بهینه سازی وب سایت ، مدیریت کلمات کلیدی ، مدیریت عناوین سایت و موارد دیگر می باشد در این گام صورت می پذیرد.

طراحی سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *