افزایش رتبه سایت شما با توجه اقتدار دامنه و بررسی حرکت رقبای شما میباشد .

در این نوشته قصد داریم شما را راهنمایی کنیم تا چگونه یک وب سایت با رتبه اول گوگل داشته باشید . و همچنین تیم پایا سایت رو برای طراحی سایت معرفی میکنیم .

اولین سوال مهم تاثیر رنک گوگلی google rank یا اقتدار دامنه Domain Authority میباشد ؟

 

Domain Authority

اندازه گیری اثر بخشی وب سایت:
DA (اقتدار دامنه) در مقابل PR (رتبه صفحه)
اثربخشی وب سایت در رتبه و تصمیم های گوگل و کراولر های گوگل به دو عامل حیاتی بستگی دارد رنک و اقتدار دامنه . اقتدار دامنه پارامتر جدیدی میباشد که از سوی شرکت سئو موز طراحی و در حال اجرا است . همه تلاش بر این است که میزان PA و DA سایت شما را تا حد ممکن افزایش دهیم . PA به اقتدار صفحه اشاره می کند و DA به اقتدار دامین .
خیلی دور از ذهن نبود که رنک گوگلی کم رنگ گردد چون بسیار از شرکت ها و سایت ها با خرید لینک از سایت های رنک بالا سعی در افزایش رنک خود داشتند که این امر باعث نابود شدن الگوریتم رنک دهی به سایت ها میشد ! پس سایت های بالا می آمدند که هزینه می کردند و سایت ها با متن مناسب متاسفانه در قعر جدول می ماندند . ما تمام تلاش خود را در جهت افزایش محبوبت وب سایت شما نزد گوگل از نطر محتوا میکنیم نه خرید لینک های قدرتمند ! شما هزینه های زیادی برای خرید لینک میکنید ولی غافل از این که رقبای شما در حال تدوین متن مناسب هستند !
google rankسوال این میباشد پس چگونه ما به سمت رنک بهتر برویم در حالی که نیاز داریم بک لینک قرار دهیم تا بهتر ایندکس شویم و رتبه سایت ما بالا برود در حالی که میزان اقتدار سایت و صفحات ما کم نشود . الگوریتم رنک گوگلی بسیار مدبرانه میباشد و کارشناسان ما به لحاظ این که در کنفرانس ها و دوره های آموزشی شرکت گوگل در انگلستان شرکت کردند بسیار به این مسئله اشرافیت دارند که چگونه الگوریتم های رنک دهی را متناسب با محتوا و اقتدار سایت تنظیم کنند ! این یک ویژگی در شرکت پایاسایت میباشد . در تصویر روبرو یک درخت رنک دهی می بینید که شرکت گوگل رسما تایید کرده است . در حالی که این درخت یک نمای ساده از فرمول پیچیده رنک دهی میباشد . رنک گوگل
همانگونه که ملاحضه میفرمایید سایت های ب و سی دارای چگالی بیشتری نسبت به سایت های رنک داده شده دارند ! سایت های نیز مشاهده میکنید که بسیار سبک میباشند ! هر چند سایت های سبک دارای چگالی رنک نیستند ولی باز در بالا آوردن سایت های ردیف میانی نقش دارند ! ولی آیا برعکس این قضیه نیز درست هست ! خیر یعنی شما حتی از سایت ب برای سایت 1.6 بخواهید لینک خریداری کنید این درخت یک طرفه بشما نشان می دهید که تاثیر آن در همان حد 1.6 میباشد نه بیشتر !
خوب بریم سراع مولفه اقتدار سایت یا Domain Authority (DA) Demystified
چگونه شروع کنیم ! کافیه ابتدا افزونه Domain Authority را از سایت مرورگر خود دریافت کنید و نصب کنید ! مقدار DA اگر کمتر از 10 باشد باید خیلی کار کنید تا به عدد 20 یا 40 برسید ! اگر وب سایت شما ترافیک پایین دارد علت اصلی در همین میباشد ولی اگر وب سایت شما امتیاز 10 دارد و از ترافیک مناسب برخوردار است شانس با شماست سایت شما از لحاظ رنک الکسا بالا میباشد و این به شما کمک میکند امتیاز سایتتون رو بسیار سریعتر بالا ببرید . پیشنهاد میگردد افزونه Alexa را نیز نصب کنید .
اقتدار سایت
به نظرات مشتریان دقت کنید ! آنها باید به سایت شما بازگردند سعی کنید لندینگ پیج های مناسبی بسازید اگر در این کار خبره نیستید با ما تماس بگیرید ما مشاور شما در این زمینه خواهیم بود !
خیلی دور از ذهن نیست که وب سایت شما بتواند در کمتر از یک ماه به امتیاز DA مناسب برسد . توجه به این نکته که بررسی لحظه به لحظه DA نیز خود تاثیر چشم گیر دارد دور از لطف نیست که با افزونه DA in calculated همیشه وب سایت خودتون رو مورد ارزیابی قرار بدید .
 I8Fjmk-4OWQZIMADYkZbUXE7Njls2vmVfeQ1JMlRol_aM97Je9zhemSl46Q3
تعریف کلی از اقتدار دامنه (قدرت دامنه)
Domain Authority یا همان قدرت دامنه بهترین فاکتوری است که سایت سئوموز برای پیش بینی نحوه رتبه بندی سایت‌ها در نتایج موتورهای جستجوگر ارائه داده است. از قدرت دامنه برای مقایسه یک سایت با سایت‌های دیگر و یا برای پیگیری “قدرت و اقتدار” سایت خودتان می‌توان بارها استفاده کرد.ما (سئوموز) با ترکیب همه لینک‌هایی که به ریشه (صفحه اصلی) سایت لینک شده‌اند و تعداد همه لینک‌ها و MozRankو MozTrust و چندین فاکتور دیگر در یک مقدار به نام قدرت دامنه.DA PA
در قدرت صفحه ده‌ها فاکتور سئو و بازاریابی آنلاین از سراسر وب گنجانده شده است.
شما برای محاسبه مقدار قدرت صفحه از سایت Open Site Explorer و یا از نوار ابزار رایگان MozBar استفاده کنید.کمپانی موز همه فاکتورهای سنجش قدرت آنالیزهای خود را در ابزاری به نام Mozscape API گنجانده است.
شاید شما یک سئو کار باشید ! یا یک تازه کار ولی آنچه که مهم میباشد این است فرایند طراحی تا اجرای یک وب سایت بیشتر از آن بهینه سازی یک وب سایت نیازمند ساعتها و روزها تلاش و مطالعه است .
نکته آخر : مطالب بالا 1% از مواردی هست که در افزایش رتبه سایت مطرح هست ! وب سایت ما را دنبال کنید ما در طول یکسال آتی سعی خواهیم کرد مطالب بسیار دقیقتری از نحوه محاسبات گوگل ارایه کنیم .
اگر به دنبال یک تیم قوی طراحی و بهینه سازی هستید با ما تماس بگیرید ما نبض تجاری وب سایت شما را به بهترین شکل کنترل میکنیم . tnDRwxELA11-ymtCYOQId0HwebvUXKfTglsQEkUWGFTtOfwz2-M_rLtd7tpminternet iranبه صدها سایتی که ما در طی این 10 سال طراحی کردیم نگاهی بیاندازید مشاهده خواهید کرد . تیم فنی پایاسایت بسیار دقیق و حرفه ای سایت های تجاری را طراحی سایت و راه اندازی میکند . بطوری که همه مشتریان ما بعد از گذشت چند ماه بعد از اجرای سایت . ابراز می کنند که فروش آنها افزایش پیدا کرده است .
پایاسایت فرصت جدید در اختیار شما قرار داده است تا همین امروز فروش خودتون رو افزایش بدید ! برای دریافت جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید .
افزایش رتبه و ترافیک وب سایت